Головна » Продукти » Галузеві рішення 1С:Підприємство » WMS Логістика. Управління складом, ред 4.6

WMS Логістика. Управління складом, ред 4.6

Ціна: 110700

Конфігурація «WMS Логістика. Управління складом »призначена для середнього і великого бізнесу з торговою або виробничою діяльністю, а також для провайдерів логістичних послуг, так звані 3PL-компанії, які безпосередньо пов’язані з комплектацією габаритного товару. Інтеграція системи з радіо терміналами збору даних дозволяє знизити ризики впливу людського фактора на складські процеси.

Рішення призначене для автоматизованого управління всіма технологічними процесами вантажообробки сучасного високоінтенсивного складського комплексу в режимі реального часу.

Основні можливості конфігурації 1С:Підприємство 8. “WMS Логістика. Управління складом, ред 4.6 “

 1. Можливості топології складу системи дозволяють детально розділити структуру будь-якого складу на зони в залежності від розміщення стелажів: зона вивантаження, приймання, контролю якості, зберігання товару, зона для відбору товару, транзитна зона, зона некондиції; зони збірки відвантаження і завантаження.

План склада WMS Логістика. Управління складом, ред. 4.6 від iT.Artel

 1. Облік номенклатури товару ведеться згідно адресного простору складу: в розрізі одиниць товарів і типів упаковок (незалежно від фіксованого ваги); термінів придатності; акцизних марок і якості; АВС / ХYZ аналіз та інше.

 2. Прийом товару ведеться в довірчому режимі і відповідно до крос-докінгу (під замовлення). Крім цього, товари можуть надходити як від постачальників і клієнтів, так і від інших складів компанії і її виробничих майданчиків (якщо такі присутні):

Схема процесса приемки товаров у WMS Логістика от iT.Artel

Варто зауважити, що маркування товарів етикетками включає в себе процес присвоєння ідентифікаційного номера контейнера. Етикетки друкуються за допомогою ТСД і мобільного принтера друку етикеток. На цій стадії формується документ «Прийняття».

 1. Розміщення товару можна виробляти згідно з такими стратегіями: автоматичне, розміщення через буфер, розміщення ближче до зони відбору; поповнення зони відбору при розміщенні. Ознайомитися з правилами розміщення товару можна в довіднику “Стратегії розміщення”. На цьому етапі формуються завдання на розміщення товарів.

 2. Переміщення товару в системі оформляється за допомогою завдань на переміщення: переміщення контейнерів, товару між контейнерами та осередками. Завдання на переміщення створюються вручну диспетчером (із застосуванням ТСД або без нього) або автоматично системою:

Свободное перемещение контейнеров Управління складом від iT.Artel

 1. Відбір товару проводиться згідно з такими стратегіями: кластерний, груповий; консолідація відборів в хвилі згідно тимчасовим вікнам відвантаження, в групи по схожим товарам, в рейси за маршрутами доставки.

 2. Відвантаження товару здійснюється на підставі документа «Замовлення на відвантаження», який завантажується з корпоративної інформаційної системи і є планом відвантаження.

 Схема процесса отгрузки товаров WMS Логистика. Управление складом отiT.Artel

 1. Контроль якості проводиться на всіх етапах життєвого циклу товару на складі: приймання, зберігання або відвантаження. На цьому етапі проводиться інвентаризація: довільна область складу, порожніх клітинок, товару / товарної групи.

 2. Формування завдань на підживлення здійснюється при формуванні замовлення на відвантаження або згідно з регламентом складу.

 3. Передбачена функціональна можливість компресії складу (економія місця складу).

 4. Управління ресурсами: пріоритизація і класифікація завдань; автоматичний розподіл робіт; контроль виконання та облік помилок; розрахунок вироблення і аналіз ефективності (KPI);

Управління територією і рухом транспортом:

Рабочее место диспетчера у WMS Логистике от iT.Artel

Переваги програми “WMS Логістика. Управління складом, ред 4.6”

Можна виділити наступні істотні переваги:

 • Ведення роботи системи в онлайн режимі: тонкий клієнт, веб-клієнт або хмарний режим
 • Створення мобільних робочих місць;
 • Інтеграція з ТСД дозволяє реалізувати допоміжні операції;
 • Налаштування прав доступу в залежності від діяльності співробітників
 • «WMS Логістика. Управління складом »належить до ряду продуктів 1С:Підприємство.

 • Підтримка користувачів здійснюється відповідно до умов договору ІТС.

 • Кількість придбаних для користувача ліцензій прямо пропорційно залежить від одночасної кількості працюючих користувачів в системі.

 • Для більш детальної інформації залишайте заявку на сайті iT.Artel і, Ви отримаєте безкоштовну професійну консультацію.

1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом
110700
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 1 радіотермінал
10000
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 5 радіотерміналів
43200
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 10 радіотерміналів
72000
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 20 радіотерміналів
119000
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 50 радіотерміналів
278000
Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти