Головна » Наші проекти » UkrKosher
UkrKosher
Харчова
Склад
2 міс
Ціль проекту

Автоматизація складу на базі Управління Торговим Підпріємством з використанням термінал збору даних (ТЗД)

  • Система розроблена на базі програми 1С:Підприємство (УТП) з використанням ТЗД, призначена для автоматизації процесу прийому товару на склад, відвантаження зі складу і проведення інвентаризації.
  • UkrKosher – понад 20 років займаються виробництвом кошерної продукції і є лідером продажів на внутрішньому ринку Украіни.За останні два роки компанія значно розширила асортимент продукції, що випускається.

Опис продукта
  • Інтеграція клієнтської бази (товарів) та вагового обладнання для формування етикеток зі штрих-кодом для кожного товару
  • Оприбуткування товару на склад за допомогою сканування штрих-кодів з ТЗД
  • Інтеграція 1С: Підприємство і ТСД для формування замовлення покупця
  • Проведення інвентаризації за допомогою інтеграції ТЗД і програми 1С:Підприємство
  1. Схема роботи.

На заводі встановлено ваги. За допомогою обробки з клієнтської бази в ваги вивантажено список вагового товару з артикулами. При наборі артикулу на вагах формується і друкується етикетка зі штрихкодом, який містить артикул, серію і вага товару. Персонал, при відвантаженні з заводу, зважує продукцію і наклеює етикетки. Зважена продукція переміщається на склад. На складі, за допомогою ТЗД сканується надійшла продукція, в 1С:Підприємство (облікову систему) відсканованої продукцією автоматично заповнюється документ «Надходження товарів і послуг». По завершенню роботи на складі бухгалтер проводить цей документ в УТП.

Відвантаження зі складу здійснюється наступним чином. У УТП менеджер створює документ «Заказ покупателя», який на складі відображається в ТЗД. Персонал складу збирає потрібний товар, скануючи етикетки з необхідним вагою. На складі так само встановлені ваги, при необхідності можна зважити потрібну вагу товару. Автоматично в обліковій системі створюється документ «Реалізація товарів і послуг». Після завершення роботи з «Замовленням покупця» на складі, бухгалтер проводить «Реалізацію товарів і послуг» в 1С:Підприємство.

Для проведення інвентаризації на складі бухгалтер створює документ «Інвентаризація товарів на складі» в Управління Торговим Підпріємством і заповнює його обліковими даними. Цей документ відображається в ТЗД. При скануванні товарів на складі документ автоматично заповнюється фактичними даними.

Создание номенклатуры для Укркошер

При запуску програми 1С: Підприємство на ТСД відкривається основний інтерфейс. Далі оприбуткування товару

Стартовая страница 1С:Підприємство на ТСД для Укркошер 3.1.2 Автоматический режим сканирования форма ПТУ в УТП Автоматический режим сканирования форма ПТУ

Отримані результати