Головна » Продукти » UA-Бюджет » UA-Бюджет. Розширення для додаткового ЄДРПОУ

(RU) За дополнительной информацией о продаже и внедрению расширения UA-Бюджет. Расширение для дополнительного ЕГРПОУ обращайтесь к специалистам iT.Artel

Ціна: 1200

За додатковою інформацією щодо продажу та впровадження розширення UA-Бюджет. Розширення для додаткового ЄДРПОУ звертайтеся до фахівців iT.Artel

Розширення  надає розпоряднику бюджетних коштів право встановити та використовувати зареєстровані за розпорядником програмні продукти UA-Бюджет у відповідності до супровідної документації на кількості робочих місць, визначених у реєстраційній картці, але не менше ніж 5, в межах єдиної або розподіленої бази даних, задля ведення бухгалтерського обліку у розрізі кодів ЄДРПОУ підвідомчих установ, яким розподіляє отримані асигнування.

UA-Бюджет. Розширення для додаткового ЄДРПОУ відвантажується як програмна продукція, до складу якої входить:

  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання зареєстрованих за розпорядником програмних продуктів UA-Бюджет для додаткового ЄДРПОУ.

Підтримка користувачів UA-Бюджет. Розширення для додаткового ЄДРПОУ здійснюється за допомогою оплачуваного СТП для додаткового ЄДРПОУ, на умовах підтримки лінійки програмних продуктів UA-Бюджет.

UA-Бюджет. Розширення для додаткового ЄДРПОУ
1200
Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти