Головна » ЛІГА:ЗАКОН » Бізнесу » SMS-МАЯК

SMS-МАЯК

Ціна: від 30 грн\міс

Сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб

Зареєструйтеся та відстежуйте будь-які зміни, що відбуваються з нерухомістю

Відстежуйте зміни статусу об’єктів нерухомого майна за номером у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Отримуйте оповіщення про зміну статусу нерухомості і своєчасно звертайтеся до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій. Вартість сервісу в місяць 30 гривень за 1 об’єкт

Відстежуйте подачу заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо Ваших об’єктів нерухомого майна з електронного цифрового підпису. Отримуйте оповіщення про факт подачі і суті заяви про зміну статусу об’єкта, а також про прийняття рішення про зміну статусу і вчасно звертайтеся до державного реєстратора і в суд, що б зупинити незаконні дії щодо Вашого об’єкту нерухомого майна. Вартість сервісу в місяць 300 гривень за 1 об’єкт

Тільки три простих кроки:

  • За номером в Реєстрі
  1. Отримайте реєстраційний номер майна
  2. Перевірте наявність номера в Реєстрі
  3. Поставте об’єкт на моніторинг
  • За електронного цифрового підпису:
  1. Отримайте ключ електронного цифрового підпису
  2. Введіть ключ ЕЦП в поле в сервісі
  3. Виберіть об’єкти нерухомості і поставте їх на моніторинг

Як користуватися сервісом SMS-Маяк

Сервіс надається фізичним та юридичним особам спільно з Державним підприємством «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, є технічним адміністратором Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Важливо!

Для будь-яких фізичних і юридичних осіб: Сервіс надається за реєстраційним номером майна в державно реєстрі речових прав на нерухоме майно (присвоюється після 1.01.2013 року по першій реєстрації будь-якого права на об’єкт). Якщо документ на право власності на майно втрачено, його можна дізнатися в інформаційній довідці через онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Кабінет електронних сервісів». Послуга платна.

Для власників нерухомого майна: Сервіс надається по ключу електронного цифрового підпису, який можна отримати в будь-якому центрі сертифікації ключів.

Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти