Головна » ЛІГА:ЗАКОН » Бізнесу » ReporTax

ReporTax

Ціна: 75 грн\міс
Бот-бухгалтер підприємця
 • Розраховує податки
 • Сплачує податки
 • Подає звітність
 • Нагадує про терміни
У твоєму смартфоні!

Це перший в Україні бот-бухгалтер, який сплачує податки та подає звітність для ФОП. Створений компаніями: ЛІГА:ЗАКОН та Юскутум.

Як працює ReporTAX?

Нагадує. Забудь про штрафи – сплачуй податки і подавай всю звітність вчасно

Розраховує податки. Напиши свій дохід, всі сумми до сплати він розрахує автоматично

Сплачує податки. Просто додай свою банківську карту – бот самостійно сплатить ЄСВ та Єдиний податок. Знає актуальні рахунки для всіх платежів.

Погашає заборгованість. Забудь про складні форми та бланки. ReporTAX сам генерує податкову декларацію та звіт з ЄСВ та надсилає у податкову. Квитанції ви отримаєте прямо на пошту.

Попереджує про борг. Захисти себе від податкових «сюрпризів». ReporTAX автоматично інформує своїх користувачів про розрахунки за ЄП та ЄСВ після кожної сплати податків.

Обліковує. Веди книгу обліку доходів просто у боті. Наприкінці місяця бот автоматично підраховуватиме загальну суму доходу та податок до сплати.

Для кого?

ФОП

2 або 3 група оподаткування

Неплатник ПДВ

Без найманих працівників

Скільки це коштує?

Усього 75 грн\міс (+2% комісії від суми податків)

Є питання?

Перевірте, можливо ви тут знайдете відповіді на них….

 1. Що треба знати, щоб розпочати роботу в ReporTax?
  1. Як і кожен бухгалтер, ReporTax буває дуже допитливим… Тож при знайомстві, перш ніж взяти на себе сплату податків та подання звітності до держорганів, він попросить тебе відповісти на декілька легких питань.

   Ось перелік того, що потрібно знати для старту роботи:

    Твій ІПН

    Твій e-mail

   Всю іншу інформацію ReporTax візьме з відкритих державних реєстрів. Але іноді (у 10% випадків) може додатково уточнити у тебе:

    Групу твого ФОП

    У якій податковій зареєстрований ФОП

   Також при першому знайомстві потрібно завантажити електронний підпис для подання звітності до держорганів. Лише раз надавши цю інформацію, надалі ти зможеш сплачувати податки та подавати звітність за декілька хвилин просто у месенджері.

   2. Що відбувається з особистими даними, коли користувачі завантажують їх у бота. Де зберігається інформація, на яких серверах, якими технологіями захищена?

   Під час реєстрації ми запитуємо лише дані, які і так є у відкритих державних реєстрах (ідентифікаційний номер і email).

   Надалі ця інформація шифрується і зберігається на захищеному хмарному сервері Azure, наданому корпорацією Microsoft (тобто безпеку даних забезпечує Microsoft). Дані в службі сховища Azure, шифруються і розшифровуються за допомогою 256-розрядний шифрування AESіз, яка відповідає стандарту FIPS 140-2. Під час роботи з ботом вся інформація обмінюється і передається за допомогою протоколу https, який є стандартом в сьогоднішньому світі. Під час підписання звітності ми запитуємо електронний підпис. Він зберігається в захищеному «холодному» хмарному сховищі Azure та шифрується. За роботу з ним відповідає алгоритм, який запитує даний електронний підпис у сховищі та виключно, коли ви погоджуєте підписання звіту в боті, накладає його на податкову звітність. Співробітники не мають доступу до електронних підписів користувачів. Це безпечніше, ніж передавати свій електронний підпис бухгалтеру. Незабаром буде доступна можливість підписання звітності за допомогою MobileID.

   3. Технічна сторона. Архітектура бота, яка структура процесів.

   ReporTax умовно має наступну структуру:

   1. «фронт бот» – сервіс діалогів і легкої логіки, взаємодіє з Telegram Bot Cloud Service по https (написаний на Java); 2. «бек бот» – великий набір сервісів для різних завдань: зберігання даних, накладення підписів, автозаповнення звітності, взаємодії з платіжними системами, зберігання ключів (Azure Key Vault) та ін.; 3. «диспетчер», через який взаємодіють «фронт» і «бек» бота (написаний на Java). Весь процес сплати податків та подачі звітності автоматизовано, людський фактор виключено.

   4. Які ресурси ми використовуємо. Що таке апі? Чому це безпечно.

   Як і інші сервіси по подачі звітності, наш продукт інтегрується з веб-сервісами Державної фіскальної служби (шлюзом), створеним спеціально для цих цілей.

   Оплата податків відбувається через захищену сторінку платіжну системи, так само як і купівля квитків в кінотеатр. Бот автоматизує більшість процесів, тому подавати звітність та сплачувати податки через нього швидше, ніж через інші сервіси.

   5. Чому ReporTax кращий?

   1. Користувач веде діалог з ReporTax, як з бухгалтером, відповідаючи на аналогічні питання, а на певному етапі просто вибирає одну з запропонованих (у вигляді кнопок) відповідей. Нашим користувачам подобається структурованість боту та його покроковість.

   2. Бот в мобільному, це вже зараз держава в смартфоні та центр управління податками для ФОП. У будь-який момент можна заплатити податки, не потрібно відкладати на вечір або на вихідні. У будь-який момент можна переглянути інформацію щодо податків. 3. Не потрібно пам’ятати про терміни. Бот кілька разів нагадує про всі дії і розуміє, якщо ви ще не заплатили податки або не подали звітність. Користувачі зазначають, що це значна перевага, адже бот нагадує вам про строки та відразу можна сплатити податки, а в інших сервісах нагадування приходять на пошту, але з мобільного відразу не можна сплатити податки. 4. Не потрібно заповненювати нудны форми податкових звітів та переживати чи правильно заповнені всі поля. Бот ставить прості питання (наприклад, скільки ти заробив), обчислює сам всі податки, заповнює форми звітів і відправляє їх до податкової. 5. Непотрібно кожен місяць перевіряти реквізити податкової та пенсійного фонду і переживати що ви платите на правильні рахунки. Один з наших ФОП поскаржився, що йому в податковій переплутали рахунку куди платити податки і через це виникли борги. Зараз з ботом він не переймається цим зовсім та задоволений.

Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти