Головна » Продукти » UA-Бюджет » KBS. Розширення до програмних продуктів

KBS. Розширення до програмних продуктів

У зв’язку з початком продажу нової лінійки програмних продуктів – KBS, ТОВ «Комплексні бюджетні системи» сповіщає про випуск нових розширень до програмних продуктів лінійки KBS. Зареєстровані користувачі програмних продуктів KBS або UA-Бюджет отримують можливість придбання функціональних, технічних та інших розширень.

До складу функціональних розширень, які відвантажуються як програмна продукція, входить:

  • Дистрибутив програмного продукту;
  • Документація до програмного продукту;
  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту лінійки KBS.

Реєстрація надає користувачу KBS. Розширення до Облік бюджетної установи право використання програмного продукту KBS. Облік бюджетної установи разом з іншими зареєстрованими програмними продуктами лінійки KBS або UA-Бюджет. Реєстрація надає користувачу KBS. Розширення до Бухгалтерія комунального підприємства право використання програмного продукту KBS. Бухгалтерія комунального підприємства разом з іншими зареєстрованими програмними продуктами лінійки KBS або UA-Бюджет.

ТЕХНІЧНІ РОЗШИРЕННЯ

Задля роботи у варіанті клієнт-сервер зареєстрованому користувачу лінійки програмних продуктів KBS необхідно придбати клієнт-серверне розширення: KBS. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit) або KBS. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit). До складу функціональних розширень, які відвантажуються як програмна продукція, входить:

  • Дистрибутив програмного продукту;
  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту лінійки KBS.

Зареєстрованим користувачам аналогічних клієнт-серверних розширень до програмних продуктів лінійки UA-Бюджет: UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit) або UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit), здійснювати придбання клієнт-серверні розширень до програмних продуктів лінійки KBS не потрібно.

ІНШІ РОЗШИРЕННЯ

KBS. Розширення для додаткового ЄДРПОУ призначений виключно для головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, які відповідають умовам  Статті 22, Глава 4, Розділ I Бюджетного кодексу України. Розширення  надає розпоряднику бюджетних коштів право встановити та використовувати зареєстровані за розпорядником програмні продукти KBS у відповідності до супровідної документації на кількості робочих місць, визначених у реєстраційній картці, але не менше ніж 5, в межах єдиної або розподіленої бази даних, задля ведення бухгалтерського обліку у розрізі кодів ЄДРПОУ підвідомчих установ, яким розподіляє отримані асигнування. KBS. Розширення для додаткового ЄДРПОУ відвантажується як програмна продукція, до складу якої входить:

  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання для додаткового ЄДРПОУ зареєстрованих за розпорядником програмних продуктів KBS.

Зареєстрованим користувачам аналогічного розширення до програмних продуктів лінійки UA-Бюджет, здійснювати придбання KBS. Розширення для додаткового ЄДРПОУ не потрібно.

KBS. Розширення до Облік бюджетної установи
6450
KBS. Розширення до Бухгалтерія комунального підприємства
6450
KBS. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit)
26900
KBS. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit)
45500
KBS. Розширення для додаткового ЄДРПОУ
1200
Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти