Головна » Розробка » Інтеграція Control.iT - моніторинг інформації про контрагента у Вашій обліковій системі

Власна розробка iT.Artel, яка інтегрує Вашу облікову систему (1С:Підприємство або BAS) з сервісом CONTRAGENT від Ліга: Закон. З нашої інтеграцією у Вас: автозаповнення, перевірка і постійний моніторинг інформації про контрагента і повідомлення про її зміни. Всі функції продукту в одній системі.

Що таке інтеграція Control.iT?

Програмне рішення, що дозволяє, не залишаючи Вашу 1С: Підприємство або BAS в розділі “Контрагент”, за кілька хвилин перевірити досьє Вашого партнера, клієнта або конкурента та отримати про нього повну інформацію:

   • форму власності;
   • основний вид діяльності;
   • ПІБ директора;
   • контактні дані;
   • стан підприємства;
   • оголошення про банкрутство;
   • судові рішення, в яких згадано контрагента;
   • податковий борг підприємства;
   • інформацію про планові перевірки;
   • аналітику фінансової благонадійності контрагента;
   • інформацію про санкції, введені відносно нього.

Система дає можливість поставити будь-яке підприємство під Ваш моніторинг: будете отримувати оперативну інформацію про події, пов’язані з банкрутством або судовими рішеннями щодо обраних контрагентів, на пошту і / або в інтерфейс Вашої обліковки. Основне завдання інтеграції сервісу “ЛІГА CONTRAGENT” і вашим профілем системи – можливість перевіряти валідність даних про контрагента, автоматично створювати контрагента в 1С:Підприємство або BAS. Заповнювати всі доступні дані, автоматично повідомляючи Вас про всі зміни контрагента, якщо він стоїть на моніторингу. Якщо Ви користуєтеся або плануєте придбати:

   1. 1С:Підприємство або BAS;
   2. API CONTRAGENT від Ліга: Закон

Ви можете придбати інтеграцію зараз за 1000 грн на рік ліцензійного користування та підтримки. За цю ціну Ви отримуєте:

   • сам продукт,
   • інструкцію по налаштуванню і підключенню,
   • консультації від розробника – iT.Artel по роботі з інтеграцією протягом усього ліцензійного року.

 

1. Автозаповнення форм даних.

При створенні контрагента в обліковій системі через функцію CONTRAGENT, Вам достатньо ввести код або список кодів суб’єктів і автоматично створюється картка (и), і заповнюються дані: найменування, код ЄДРПОУ / ДРФО, дані платника ПДВ, адреса. При створенні контрагента через сервіс ЛІГА CONTRAGENT, також проводяться записи в довідник «Дані контрагентів з сервісу ЛІГА» в розділі «Досьє контрагента».

2. Регулярне оновлення.

Натиснувши тільки одну Кнопку «Оновити дані Ліги» – тут же у Вас актуалізується інформація по контрагенту або створюється новий запис, якщо він був відсутній. При зміні, наприклад, назви контрагента програма Вас сповістить і запропонує зробити вибір: залишити старе або замінити.

3. Максимум про контрагента.

Кнопка «Інформація за поточним контрагентом» відкриває картку контрагента і надає дані. Вид інтерфейсу і відображення даних як на зображенні нижче: интеграция 1С или БАС с конрагент от Лига_Control.iT_от iT.Artel

4. Встановлення контролю за контрагентом.

З інтеграцією, розробленою iT.Artel, у Вашій обліковці є можливість поставити моніторинг або зняти його . Всі зміни по контрагенту будуть фіксуватися і передаватися користувачу.

5. Повідомлення про зміни.

Є два варіанти отримання повідомлень:

  • Якщо обраний варіант відправка е-поштою, тоді користувачеві на имейл буде приходити лист зі звітом про зміну по контрагенту (таблиця в форматі xls). Таблиця містить дві колонки для порівняння: як було і що змінилося.
  • Варіант створення завдання для користувача, тоді при зміні у контрагента в сервісі Ліга, буде створена завдання користувачеві. У картці завдання, після натискання на кнопку «ЛІГА: ЗАКОН» створюється звіт зі змінами по контрагенту.

 

Які основні функції конфігурації?

  1. Перевірка правильності заповнення полів контрагента – є можливість зіставити значення заданих полів між Вашою обліковою системою і «CONTR AGENT». При необхідності оновити дані контрагента, створеного раніше у Вашій системі.
  2. Створення нового контрагента – пошук контрагента за ЄДРПОУ, ІПН, найменуванням та автоматичне створення контрагента в базі 1С:Підприємство або BAS при знаходженні данних. Розроблено можливість пошуку списком.
  3. Управління списком моніторингу – постановка або зняти контрагента з відстеження.
  4. Показує Вам повну та актуальну інформацію по контрагенту або партнеру, якщо він стоїть на моніторингу.
  5. Видає інформацію про тарифні плани Ліга «CONTR AGENT», доступні Вашій компанії.
  6. Надає інформацію про кількість переглядів, згідно з Вашим тарифним планом Ліга «CONTR AGENT».

Чи можна налаштувати індивідуальні доступи користувачам?

За допомогою інтеграції Ви можете налаштовувати різним користувачам різні права доступу. Є дві ролі:

   • ставити і знімати з контролю того чи іншого контрагента;
   • переглядати інформацію – досьє контрагента.

При налаштуванні інтеграції у вашому профілі системи можна відразу налаштувати певним посадовим особам певні права. Наприклад, головний бухгалтер і фахівець з безпеки Вашої компанії ставить на контроль і моніторить досьє. А ось юрист і бухгалтер по первинним документам тільки відстежує.

Кому буде корисна інтеграція для моніторингу контрагентів?

Дана розробка – Control.iT, була створена в першу чергу для нас – iT.Artel. Постановником та ініціатором став наш директор – Бардаков Олексій. Ми, як ІТ компанія, взаємодіємо з багатьма суб’єктами (клієнти, підрядники) і нам важливо розуміти їх рівень надійності і стабільності. Швидко отримувати актуальну інформацію про зміни в такий турбулентний час. Ми автоматизували свій бухгалтерський та управлінський облік за допомогою рішення BAS, але додатково у нас є багато інших систем. Для нас зараз пріоритетом залишається мінімізація переходів між інтерфейсами систем. Ми прихильники безшовної інтеграції та отримання всіх необхідних даних в одному вікні. Так і виникла потреба інтегрувати облікову систему з сервісом Contr Agent API від Ліга: Закон.

Ми рекомендуємо інтеграцію таким компаніям:

   • з великим потоком нових партнерів і клієнтів (франчайзі, ритейл і т.д.);
   • ІТ, у яких багато підрядників , в тому числі ФОП;
   • великим холдингу і корпорацям;
   • бізнесу і фінансовим установам, у яких свої департаменти з безпеки;
   • з міжнародними інвестиціями і тим, для яких важлива позитивна репутацію контрагента.

 

Вартість продукті на рік ліцензійної підтримки, грн.
1000
Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти