Головна » Наші проекти » Фоззі Груп
Фоззі Груп
Retail
Бухоблік, ЗП
6 міс
Ціль проекту
  • Одна з найбільших торгово-промислових груп України. Є лідером українського ринку рітейлу, маючи більше 600 торгових точок на всій території України.
  • Мета: Автоматизація обміну даних між SAP і 1С:Підприємство
Опис продукта
  • Автоматизований бухгалтерський облік та розрахунок заробітної плати платформі «1С:Підприємство 8». (УПП, ЗУП 3.0)
  • Створена зв’язка з системою DWH по отриманню документів: 40 000 документів в місяць по 60 000 товарних позицій.
  • Створена зв’язка з програмою обліку касових операцій (3 000 документів)
  • Організовано також обмін з SAP по кадрових документів і розрахунку заробітної плати, при цьому розрахунки переводяться назад в SAP.

Автоматизация бухучета в Фоззи Групп от iT.Artel

1.Загрузка кадрових документів з SAP для нарахування зарплати в 1С: ЗУП.

Кадрова служба підприємства вносить в SAP кадрові документи (накази на прийом, відпустку, звільнення, відрядження, лікарняні, табеля ін.), Потім вивантажують ці дані у файли (вночі). За допомогою доопрацьованого механізму ці дані завантажуються в 1С: ЗУП ред. 3.0, потім бухгалтер перевіряє ці документи і, при необхідності, виконує наступні дії (перевіряє розрахунок сум податків, формує відомості на виплату та ін.).

2. На базі конфігурації 1С: УПП впроваджена доопрацювання по автоматизації обміну інформацією про облік товару (надходження, переміщення, переобліку, списання, виробництво і продаж). 40 000 документів в місяць по 60 000 товарних позицій. На місцях в магазинах операціонністи в свою операційну облікову систему вносять товарні документи (парафії, переміщення, переобліку), в окремій облікової системі створюються документи з продажу. Щоночі документи, створені за попередній день, автоматично завантажуються в 1С – це витратні, прибуткові, переміщення, списання, переобліку. Товарні документи вантажаться з системи Рубікон, каса вантажиться з системи CashFlou, платіжні документи вантажаться з клієнт-банку.

Отримані результати