Головна » Наші проекти » Фоззі Груп
Фоззі Груп
Retail
Бухоблік, ЗП
6 міс
Ціль проекту
  • Одна з найбільших торгово-промислових груп України. Є лідером українського ринку рітейлу, маючи більше 600 торгових точок на всій території України.
  • Мета: Автоматизація обміну даних між SAP і 1С:Підприємство
Опис продукта
  • Автоматизований бухгалтерський облік та розрахунок заробітної плати платформі «1С:Підприємство 8». (УПП, ЗУП 3.0)
  • Створена зв’язка з системою DWH по отриманню документів: 40 000 документів в місяць по 60 000 товарних позицій.
  • Створена зв’язка з програмою обліку касових операцій (3 000 документів)
  • Організовано також обмін з SAP по кадрових документів і розрахунку заробітної плати, при цьому розрахунки переводяться назад в SAP.

1.Загрузка кадрових документів з SAP для нарахування зарплати в ЗУП. Кадрова служба підприємства вносить в SAP кадрові документи (накази на прийом, відпустку, звільнення, відрядження, лікарняні, табеля ін.), Потім вивантажують ці дані у файли (вночі). За допомогою доопрацьованого механізму ці дані завантажуються в ЗУП ред. 3.0, потім бухгалтер перевіряє ці документи і, при необхідності, виконує наступні дії (перевіряє розрахунок сум податків, формує відомості на виплату та ін.). 2. На базі конфігурації УПП впроваджена доопрацювання по автоматизації обміну інформацією про облік товару (надходження, переміщення, переобліку, списання, виробництво і продаж). 40 000 документів в місяць по 60 000 товарних позицій. На місцях в магазинах операціонністи в свою операційну облікову систему вносять товарні документи (парафії, переміщення, переобліку), в окремій облікової системі створюються документи з продажу. Щоночі документи, створені за попередній день, автоматично завантажуються в 1С:Підприємство – це витратні, прибуткові, переміщення, списання, переобліку. Товарні документи вантажаться з системи Рубікон, каса вантажиться з системи CashFlou, платіжні документи вантажаться з клієнт-банку.

Отримані результати