Головна » Новини » До уваги невеликих виробничих підприємств та сервісних компаній!
Новини

З сьогоднішнього дня продуктовий портфель iT.Artel доповнено новим рішенням “BAS Малий бізнес”. Це оптимальне та сучасне рішення для підприємств Small Business Solutions (виробничих і сервісних компаній в першу чергу).

Програма дозволяє поетапно автоматизувати бізнес, починаючи з актуальних ділянок і поступово розширювати автоматизацію на інші види діяльності при необхідності. Рішення не перевантажено зайвим функціоналом, тому “BAS Малий бізнес” більш ефективний, легкий у впровадженні та подальшому використанню продукту. Його легко налаштувати під особливості організації управління та обліку бізнесу. Щоб впровадити і користуватись програмним рішення знання бухгалтерського і податкового обліку не потрібні.
У програмі не ведеться бухгалтерський облік, проте необхідні дані легко експортувати в програми для бухгалтерського обліку (наприклад, “BAS Бухгалтерію”).

“BAS Малий бізнес” призначений для:

  • ведення оперативного обліку поточної діяльності (придбання товарів, виробництва продукції, оптової та роздрібної торгівлі товарами і продукцією, надання виробничих і сервісних послуг);
  • здійснення контролю залишків запасів, взаєморозрахунків з постачальниками/покупцями і працівниками;
  • аналізу результатів роботи, планування завантаження виробництва і залишків товарів;
  • використання багатофункціональної CRM-системи.

Програмне рішення для малого бізнеса – “BAS Малий бізнес”  включається в програмні продукти готового (коробкового) рішення та рішення на 5 користувачів, які надійдуть у продаж з 24.06.2020 р.

Залюбки проконсультуємо щодо нового продукту, його переваг та механізму впровадження на вашому підприємстві.

Телефонуйте нам 044 495 45 37 або залишайте заявку через кнопку зв’язку.

Поділитися:

Залишились питання? Замовте дзвінок!