Головна » ЛІГА:ЗАКОН » Бухгалтеру » БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

Ціна: 330 грн\міс

Аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів. Гіперпосилання на нормативно-правові акти. Доступно українською та російською мовами.

Сайт електронного видання. Коли закон на Вашому боці

Рубрики та спецтеми видання 1. Тема номера Добірка аналітичних матеріалів, які комплексно розкривають одну тему або важливу подію у законодавстві. 2. Перспективне законодавство Аналіз найважливіших законопроектів для бухгалтера та підприємства, прийняття яких очікується найближчим часом. 3. Аналітична палітра Експертна аналітика з проблемних практичних бухгалтерських ситуацій. 4. Нормативний калейдоскоп Огляд найважливіших галузевих і вузькоспеціалізованих нормативних документів. 5. Актуальний коментар Детальні експертні коментарі до найважливіших документів тижня. 6. Бухгалтерські будні Практичні рекомендації з виконання бухгалтерських завдань на кожен день.

“БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” виходить у складі Єдиної інформаційної платформи “ЛІГА:ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ” ПЛАТФОРМА ДОЗВОЛЯЄ:

  • відстежувати і правильно трактувати найбільш значущі правові події, норми, правила та їх наслідки для бізнесу
  • запускати і повноцінно працювати з продуктами ЛІГА:ЗАКОН

Платформа поставляється БЕЗКОШТОВНО комерційним користувачам будь-якого продукту ЛІГА:ЗАКОН. Платформа має два бонусних продукти для всіх комерційних користувачів ЛІГА:ЗАКОН. Кожному підприємству надається два додаткових робочих місця в платформі, які розподіляються на розсуд клієнта.

Ціна і передплата Вартість передплати* “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН”

330 грн./міс Підключення – 1 грн

(RU) Стоимость подписки на "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН", грн\мес
330
Залишились питання? Замовте дзвінок!
Схожі продукти